17. decembra 2017

Veriforte med

Výrobca P.G.F. Industry Solutions GmbH Salzburg, Rakúsko,bola založená v roku 2005. Základom je viac ako 25 rokov skúseností vo vývoji, výskume a celosvetovej distribúcii lekárskych a produktov meracích prístrojov.

Účinok Veriforte™ Med je založený na elektro-chemickej aktivačnej technológii (ECA), ktorý predstavuje k životnému prostrediu najšetrnejší mechanizmus pôsobenia a najúčinnejšiu technológiu pre použitie pri dekontaminácii, výplachu a zvlhčovaní rán. Výrobky Veriforte™ Med sú zložené z vody, NaCl, NaOCl a HOCl, stabilizované špeciálne chránenou technológiou.

Veriforte™ Med výplachový roztok na rany napodobňuje kľúčový komponent telu vlastného prirodzeného procesu pre boj so zápalom, infekciou a poranením.
Proces ničí a odstraňuje patogény, bunkový debris a nekrotické tkanivo. Príliv imunitných buniek má za následok fagocytózu, ktorá vedie k respiračnémuu (oxidatívnemu) vzplanutiu a vytváraniu HOCl (oxidu chlórneho), ktorý ničí bunkovú stenu patogénov a tie natrvalo strácajú svoju celistvosť, čím sa ničia bunky baktérií. HOCl je takisto aktívnou zložkou Veriforte ™ Med výplachového roztoku a ten napodobňuje prirodzene vytvárané HOCl v ľudskom tele.

Hojenie je výsledkom súvislostí radu medzibunkových procesov iniciovaných cytokínmi a rastovými faktormi. Hojenie je brzdené pôsobením patogénov v tkanive a cytokíny a rastové faktory sú patogénmi znehodnocované.Úroveň bakteriálnej záťaže negatívne ovplyvňuje hojenie. Často je jej úroveň v tkanive taká mierna, že nepreukazuje znaky infekcie alebo zápalu, preto je výplach a dekontaminácia rany v každom prípade veľmi dôležitá. Dekontaminačná a antipatogénna aktivita Veriforte™ med pôsobí ako doplnok telu vlastného obranného mechanizmu pri dekontaminácii rany a jej okolia.

Návody pre použivateľa na stiahnutie:

Veriforte med výplachový roztok , Veriforte med gél na rany

CHARAKTERISTIKA

•  Veriforte™ Med je zdravotnícka pomôcka triedy IIb vyrobený na vodnej báze NIE JE dezinfekčným prostriedkom, ani liečivom
•  Veriforte™ Med je zložený z vody, soli (NaCl), NaOCl a HOCl
•  Veriforte™ Med má neutrálne pH (cca. 7)
•  Stabilita (doba použitia) a kvalita výrobkov Veriforte™ Med je veľmi vysoká, jeho účinné použitie je možné až 60-90 dní po otvorení balenia
•  Veriforte™ Med je vyrobené v Rakúsku