POMÁHAME
MAMÁM
BYŤ
MAMOU

Nursicare - Hojivé vankúšiky na bradavky

Nursicare Package
RÝHLA ÚĽAVA OD BOLESTI

Jedinečné zložky Nursicare napomáhajú podpore a zmierňovaniu bolesti v rane. Matka pocíti rýchlu úľavu pri poranených, popraskaných alebo bolestivých bradavkách.

BEZPEČNÉ POUŽÍVANIE

Nursicare spĺňajú príslušné medzinárodné normy týkajúce sa bezpečnosti a účinnosti. Vankúšiky Nursicare prešli regulačným skúmaním a schválením vo všetkých krajinách, v ktorých sa uvádzajú na trh.

RÝCHLE HOJENIE

Vankúšiky Nursicare podporujú prirodzené hojenie a poskytujú optimálny stav pre obnovu zdravého stavu pokožky. Pomáhajú udržiavať bradavky mäkké a pružné, zjemňujú suchú, krehkú a citlivú pokožku.

OCHRANA & PREVENCIA

Štruktúra a zložky vankúšikov Nursicare chránia bradavku a zabraňujú jej poškodeniu. Vankúšiky sú tenké, mäkké a pružné. Prispôsobujú sa tvaru prsníka a zabraňujú treniu bradaviek o odev. Podráždenú bradavku nie je potrebné nijako čistiť. Jemná čistiaca zložka vo vankúšikoch Nursicare pomáha pri čistom hojení rany. Prípadný únik mlieka je absorbovaný a uazvretý vo vnútri vankúšikov.

PRIEDUŠNÉ VANKÚŠIKY

Vankúšiky Nursicare umožňujú, aby poranené miesto „dýchalo“. Polopriepustný film na vonkajšej strane vankúšikov zaisťuje výmenu plynných látok a udržuje správnu úroveň vlhkosti. Fólia pomáha predchádzať kontaminácii rany zvonku a úniku tekutiny na oblečenie.

ĽAHKÉ ODSTRÁNENIE

Vankúšiky Nursicare sú pohodlné a upokojujúce. Nenechávajú pokožku lepkavú, ani mastnú. Vankúšiky Nursicare sa dajú ľahko odstrániť a nepriľnú k rane.

Doporučená cena pre zákazníka:

30,00 € s DPH/balenie 6 ks

Dojmy a skúsenosti

dojčiacich matiek a odborníkov

Card image cap
Katka (mamička Jesiky)

"Moje bradavky boli popraskané od úplne prvého dňa a už sa zdalo, že dojčenie nezvládnem. Našťastie, dostal sa mi do rúk Nursicare. Úľava bola okamžitá a mohla som pokračovať v dojčení, čo som aj bezpodmienečne chcela. Myslím si, že hojivé vankúšiky na bradavky Nursicare by mali byť nevyhnutnosťou každého popôrodného štartovacieho balíčka."

Card image cap
Liliana (mamička Danka)

"Dojčila som Danka aj počas rastu zúbkov a mimoriadne som trpela pohryzenými a popraskanými bradavkami. Vďaka Nursicare ranky zmizli a úľava od bolesti bola okamžitá. Je to skutočne výnumočný výrobok. Odporúčam všetkým svojim priateľkám."

Card image cap
Sylvia (mamička Hanky)

"Nursicare som začala používať týždeň po pôrode počas zotavovania sa zo sekcie. Hojivé vankúšiky pomohli zjemniť pokožku na popraskaných bradavkách, ako aj okolie bradaviek, ktoré bolo mimoriadne citlivé. Vankúšiky poskytli aj ochranu pred trením bradaviek o bielizeň. Nevie, ako by som si bola poradila bez nich."

Card image cap
Eva, laktačná poradkyňa, 16 rokov skúseností

"Nursicare vankúšiky mi zaistili novú skúsenosť a vyriešili jednu z najväčších ťažkostí mamičiek pri dojčení, kvôli čomu veľa matiek prestane dojčiť. Mamičky s poškodenou bradavkou nedokázali nakŕmiť svoje bábätká pre silnú bolesť, ale už po šiestich hodinách používania Nursicare pocítili obrovskú úľavu. Neutíchajúca bolesť bola neprekonateľnou prekážkou, pretože aj mimo samotného dojčenia ťažko znášali nepríjemné pocity, nieto ešte počas neho. Proces regenerácie bradavky a okolitej pokožky bol mimoriadne rýchly."

Card image cap
Mária, laktačná poradkyňa, 10 rokov skúseností

"Jedným z dôvodov, prečo matky prestanú s dojčením je bolesť, ale používaním Nursicare mamičky nemusia riešiť túto dilemu. Mám skúsenosti s Nursicare v reálnom živote a skutočne nič podobné nepoznám."

Card image cap
MUDr. Viera, detská lekárka, 14 rokov skúseností

"Považujem za dôležité podeliť sa o svoje jeden a pol ročné skúsenosti s hojivými vankúšikmi Nursicare. Počúvam nadšené reakcie mojich pacientiek, čo sa týka účinnosti výrobku Nursicare. Vankúšiky sa javia naozaj magické, ľahko sa používajú a nezanechávajú škvrny na prádle, ako niektoré krémy. Pokrok v hojení, ako aj útlm bolesti je naozaj expresný. Odporúčam ich použitie aj v prípade, že problém nie je viditeľný, ale bradavky sú výrazne citlivé alebo bolestivé."

ČAS VYNECHAŤ BOLESŤ ZO ŽIVOTA

Ako sa vyrovnať s bolesťou a ranami pri dojčení

Nursicare Approach

Veríme v dojčenie, ale tiež v slobodu voľby. Skutočná sloboda výberu však môže byť ohrozená, keď matka prežíva bolesť, bolestivé bradavky, ktoré sa nehoja medzi jednotlivými dojčeniami. Keď sa bolesť zväčšuje a stáva sa neznesiteľnou, je pochopiteľné, že niektoré matky robia nezvratné rozhodnutie o úplnom ukončení dojčenia - pretože pri takej neúnosnej bolesti majú pocit, že nemajú na výber.

Presne tomu sa používaním Nursicare chceme vyhnúť. Odstránením bolesti dávame matkám príležitosť, aby sa skutočne rozhodli, či dojčiť, alebo nie. Sloboda výberu - skutočná voľba.

Rany z dojčenia sú príznačné tým, že nemôžu byť obviazané a nechané sa hojiť, pretože dieťa musí jesť. Preto je prsník opakovane vystavovaný samotnej príčine bolesti - dojčeniu. S týmto vedomím sme vytvorili jedinečný produkt špeciálne navrhnutý pre dojčiace mamičky. Nursicare hojivé vankúšiky na bradavky pokrývajú všetky liečebné možnosti našich pokrokových produktov na hojenie rán a zmierňovanie bolesti so špecifickými úpravami tak, aby chránili bradavky a umožnili pokračovať v dojčení.

INOVATÍVNY A SKUTOČNE POKROKOVÝ VÝROBOK

Osvedčené liečivé vlastnosti zakomponované do každého hojivého vankúšika

Za viac ako 25 rokov vývoja nových krytí na rany sme zmiernili utrpenie miliónov ľudí na celom svete. Teraz sme nasmerovali túto rozsiahlu skúsenosť na vývoj produktu, ktorý pomáha liečiť bolesť zapálených prsníkov, aby matky mohli dojčiť svoje deti bez bolesti.

Jedinečné zloženie Nursicare spolupracujú s telom navzájom tak, aby uľahčili rýchle hojenie rán, vyrovnávajú vlhkosť rany a zároveň pomáhajú upokojiť reakciu nervového systému na zmiernenie bolesti a zmiernenie zápalu. Na rozdiel od iných obväzov sú štyri kľúčové schopnosti hojenia rán - čistenie, výplň, vstrebávanie a zvlhčovanie - jedinečne kombinované do jedného výrobku bez pridania liekov.

Vo vankúšikoch Nursicare bolo zloženie optimalizované pre rany spôsobené dojčením. Nursicare, ktorý obsahuje všetky jedinečné vlastnosti na zmiernenie bolesti a hojenie, je jediným produktom, ktorý potrebujete, poskytuje rýchlu úľavu pri jemnom hojení poškodeného tkaniva bradavky.

Nursicare Science

Proces hojenia

Keď sú vankúšiky Nursicare umiestnené na boľavé bradavky, ingrediencie vankúšika pôsobia v úplnej synergii, aby sa znížila bolesť a zápal a podporil proces hojenia.

Nursicare Science

Kombinácia čistiacej látky, zvlhčovadla a superabsorbentu vytvára optimálne liečebné prostredie, ktoré pomáha liečiť poranené a bolestivé bradavky.

Vankúšiky absorbujú tekutinu a jemne expandujú, aby sa dosiahol plný kontakt s bradavkou.

Zakomponovaná čistiaca látka pomáha udržiavať lôžko rany čisté a odlučuje poškodené tkanivo.

Glycerín, zvlhčovač v Nursicare, prispieva k optimálnemu prostrediu na hojenie bradaviek, zabraňuje priľnutiu vankúšikov na pokožku a izoluje nervové zakočenia tak, aby tlmil prenos pocitu bolesti do mozgu.

Superabsorbent vstrebáva tekutinu z bradavky a uzamkne ju vo vankúšika Nursicare, čo pomôže udržiavať tekutinu mimo lôžka rany.

Povrchová fólia riadi proces odparovania a chráni bradavku pred vonkajšou kontamináciou.

AKO POUŽÍVAŤ NURSICARE V PIATICH JEDNODUCHÝCH KROKOCH

1
Krok 1

OČISTITE BRADAVKU

Pred prvým použitím nového vankúšika Nursicare jemne očistite bradavku a okolitú pokožku vlhkou textíliou alebo gázou – vlhkosť pomôže aktivácii hojivých zložiek obsiahnutých vo vankúšiku Nursicare. Bradavku a pokožku nechajte mierne vlhkú.

2
Krok 2

UMIESTNITE VANKÚŠIK

Vyberte sterilný vankúšik z obalu a vložte dovnútra podprsenky tak, aby popísaná strana vankúšika smerovala k podprsenke a pórovitá strana k bradavke. Nursicare umiestnite tak, aby zakrývala celú bradavku.

3
Krok 3

DOJČENIE DIEŤAŤA

Pred dojčením alebo odsávaní vyberte vankúšik a umiestnite ho na čistú podložku popísanou stranou na podložku a hojivou stranou smerom hore, aby nedošlo ku kontaktu s nečistým povrchom podložky. Pred samotným dojčením alebo odsávaním navlhčite prsník čistou textíliou alebo navlhčeným obrúskom, prípadne vytlačte trochu materského mlieka.

4
Krok 4

ĎALŠIE POUŽITIE

Nursicare vankúšiky sú určené na viacnásobné použitie. Po skončení dojčenia alebo odsávania jednoducho vráťte vankúšik na pôvodné miesto do podprsenky.

5
Krok 5

VÝMENA VANKÚŠIKA

Nursicare postupne absorbuje vlhkosť. Po nasýtení je čas na výmenu väčšinou vtedy, keď je absorbovaná tekutina už viditeľná z vonkajšej strany a než zbelená časť dosiahne okraje vankúšika. K nasýteniu dochádza postupne, preto ho kontrolujte pri každom dojčení alebo odsávaní. Upozornenie: hojivé vankúšiky neperte, nakoľko praním sa zničia dôležité zložky napomáhajúce hojeniu.
Po použití zahoďte.

Kliknutím na odkaz nižšie spustíte ukážku videa s titulkami v slovenskom jazyku.

Často kladené otázky

Je Nursicare bezpečný pre dieťa?

Nursicare hojivé vankúšiky na bradavky spĺňajú potrebné medzinárodné štandardy bezpečnosti a účinnosti. Nursicare je registrovaná zodpovednými štátnymi regulačnými inštitúciami v krajine predaja a zodpovedá všetkým požiadavkám. Výrobky PolyMem sa používajú bezpečne a účinne viac ako 25 rokov na celom svete.

Je potrebné bradavky umyť pred dojčením?

Napriek tomu, že komponenty Nursicare sú bezpečné, laktačný odborníci odporúčajú zmyť všetky prípadné substancie z bradavky pred dojčením. Jednoducho šetrne utrite bradavku vlhkou textíliou.

Je možné používať iné výrobky na hojenie bradaviek v kombinácii s používaním vankúšikov Nursicare?

Nursicare obsahuje všetky potrebné hojivé zložky pre zníženie bolesti a hojenie bradaviek a pokožky v okolí, preto nie je potrebné používať žiadne ďalšie prípravky, napríklad ani zmäkčujúci krém.

Necítim úľavu od bolesti ani po 24 hodinách. Čo mám robiť?

Účinné látky potrebné pre hojenie sa uvoľňujú zvlhčením. Pokiaľ vložka neabsorbovala žiadne zbytky materského mlieka a zostáva suchá, nemôže účinkovať. V takom prípade doporučujeme jemne navlhčiť bradavku niekoľkými kvapkami materského mlieka alebo vody. (Viď návod na použitie).

Ako dlho mám používať Nursicare, aby sa zamedzilo prípadnej bolesti?

Nursicare vankúšiky je možné používať neobmedzene dlho za predpokladu, že sa vymieňajú podľa inštrukcií v návode na použitie.

Hojivý vankúšik sa veľmi rýchlo nasýti tekutinou. Čo mám robiť?

Nursicare ma vysokú savosť. Vankúšiky je možné používať aj niekoľko dní až do úplného nasýtenia. To, ako rýchlo k nasýteniu dôjde, závisí od individuálnych dispozícií mamičky. Niekedy môže materské mlieko unikať pri nedostatočnom vyprázdení, vložka sa rýchlo nasýti tekutinou aj v prípade, ak sa neodstráni počas dojčenia z bradavky a unikajúce materské mlieko je zachytené vložkou. Preto doporučujeme Nursicare odstrániť pred dojčením (viď návod na použitie).

Ako dlho mám používať Nursicare, aby sa zamedzilo prípadnej bolesti?

Nursicare vankúšiky je možné používať neobmedzene dlho za predpokladu, že sa vymieňajú podľa inštrukcií v návode na použitie.

Kde je možné zakúpiť hojivé vankúšiky na bradavky Nursicare?

Nursicare môžete zakúpiť na odkaze nášho webshopu (viď menu KÚPIŤ) alebo vo vybranej sieti lekární.

NOVÁ ÉRA DOJČENIA

O nás

Ferris Mfg. Corp. HQ

Nursicare je ďalším skvelým výrobkom spoločnosti Ferris Mfg. Corp. založenej v roku 1977, ktorá je dedikovaná vývoju a výrobe inovatívnych výrobkov na hojenie rán. PolyMem®, multifunkčné krytie na rany, sa používa v celom rade medicínskych prípadov, je vlajkovou loďou medzi sortimentom spoločnosti Ferris.

Ferris vyvinul Nursicare® hojivé vankúšiky na bradavky výhradne pre dojčiace matky. Ide o identickú základnú maticu ako krytia na rany PolyMem®, ale boli optimalizované pre použitie na ranách spôsobených dojčením. Vankúšiky Nursicare vypĺňajú, absorbujú a zvlhčujú ranu počas hojenia. Urýchlením hojenia jednoduchým a účinným spôsobom sú ideálnou pomôckou pre hojenie popraskaných bradaviek, čím umožňujú matkám pokračovať v dojčení.

PolyMem® a Nursicare® vyrába spoločnosť Ferris Mfg. Corp., so sídlom v Fort Worth, Texas, USA. Výrobky PolyMem® sú distribuované do viac ako 60 krajín celého sveta.

ZÁLEŽÍ NÁM NA VAŠEJ STAROSTLIVOSTI

V prípade otázok využite možnosť kontaktovať nás

reCAPTCHA demo: Simple page