• PolyMem

WIC®

Táto modifikácia PolyMem je určená najmä pre hlboké rany. PolyMem Wic zväčší svoj objem a vyplní mŕtvy priestor, pričom udržiava ložisko rany čisté a zvlhčené, zároveň pohlcuje nadmerný exsudát. Nakoľko slúži ako výplňový materiál, používa sa ako primárne krytie, nie je vybavený tenkým filmovým nosičom.

Objednávky

WIC® Silver výplň kavít so striebrom

- Použitie ako primárne krytie, výplňový materiál, ale aj ako sekundárne krytie -

Tje špeciálne určená pre hlboké rany s prídavkom nanokryštalického striebra pre ochranu pred mikrobiálnou kontamináciou. Nakoľko slúži ako výplňový materiál, používa sa ako primárne krytie, nie je vybavený tenkým filmovým nosičom.

1333

1333

8cm X 8cm, 10 gramov

10 ks v balení - 4 krabice v kartóne

ŠUKL A76815, plná úhrada ZP od 1.10.2017

Pre regulatórne informácie kliknite na odkaz.

SORTIMENT

PolyMem sa používa v zdravotnícko sektore na celom svete už niekoľko rokov. Žiadne iné krytie nekombinuje štyri kľúčové vlastnosti v jednej pomôcke potrebné na hojenie tak, ako PolyMem. Množstvo zdravotníckych odborníkov má skúsenosti s použitím krytia PolyMem ako primárneho alebo sekundárneho krytia, ktorí oceňujú aj vlastnosti indikátora preväzu tejto inteligentnej pomôcky.

WIC

Silver

OBJEDNÁVKY

PolyMem je dostupný prostredníctvom výhradného distribútora pre Slovenskú republiku na adrese MED-ART, spol. s r.o., Priemyselná 1, 974 01 Banská Bystrica, tel.: 048 43 71 111, e-mail: medartbb@medart.sk. Pre viac informácií pošlite správu na email. Náš zástupca Vás bude v krátkej dobe kontaktovať.

KONTAKT

V prípade otázok využite možnosť kontaktovať našu spoločnosť použitím:

ADRESA

Telefón: (+421) 903 50 23 50

info@lagomedical.sk

www.lagomedical.sk

Košická 52/A, 821 08 Bratislava